märts 05, 2015

Naised on hullud!

Ma ise seal eesotsas. NB! Mehed, kes tahavad jääda edasi illusiooni juurde, et kogu naiseilu on kaasa sündinud, vajutage back-nuppu. Või x-i. Või hädaolukorras sulgege silmad. 

Igavese argpüksina ootasin ma 27 aastat enne, kui uudishimu võitu sai ja otsustasin vaharibasid proovida. Läksin poodi ja ostsin tuntud brändi vaharibasid kodus kasutamiseks. Vaatasin isegi youtubeist õppevideot ning lugesin kodulehe otsast lõpuni läbi enne, kui masohismiga päriselt alustasin. Ja siis läks tsirkuseks. 

Hõõrusin siis juhendikohaselt vaharibasid käte vahel soojemaks ja kuna niigi üle keskmise siledate jalgadega ei näinud mõtet jamada, siis lajatasin kleepekad ikka otse bikiinijoonele. 

Läks tükk aega enne, kui sain julguse kokku, et need tasakesi ära ka tõmmata. No ei suutnud kuidagi päris raksaki teha. 

Kõik kleepus nagu kole ja üsna valus oli ka, aga isegi kasutajakommentaaride järgi parimad vahakad suutsid kaasa viia vaid paar üksikut karvakest. Samas kõik muu kleepus hullumeelselt ja raske oli jalgu eraldi hoida. 

Proovisin paar korda veel. Kuumutasin juba nahal kinni olevat riba igaks juhuks isegi fööniga, aga tulemused ei paranenud ja aru ma ei saanud, miks see liim kleepub edukalt igale poole mujale, aga ometi mitte karvade külge. Isegi mu jalgadel, kus on looduse poolest juba vähe tööd, ei suutnud need ribad mitme katsega puhast vuuki teha. 

Viskasin ribad vihaga ära ja kobisin dušši alla. Nagu see oleks aidanud. Üksi tavapesuvahend ega ka kaasas olnud spets niiske lapike ei võtnud kleepumist ära. Mul oli päris hirm nüüd juba ka kleepuvate kätega peapesu alustada, aga õnneks jättis see vaha jätkuvalt karvad puutumata. Lõpuks aitas enam-vähem kuskil netis soovitatud veebiõli. Thank god, et mul see asi olenemata beebide puudumisest kodus olemas on. 

Umbes nädal hiljem, kui olin vihaga razeerides razeerija ka pekki keeranud ja karvad jõudnud tagasi kasvada, otsustasin vaharibadele veel ühe võimaluse anda ja seekord tõesti hullu teha. 

Uuel katsel hõõrusin veel kauem ribasid soojaks ning võideldes sooviga leida pulk hammaste vahele, tegingi üsna mitu korda raks ja raks. Kuradi valus oli ja vere sain välja, aga ikkagi üle poole karvkattest jäi ilusti oma kohale. Mina kulutasin jälle hulga beebiõli ja masseerin nüüd sinikaid. 

Ei tea, kas on mõtet ka katse kolm ette võtta? Huviga kuulaksin ka teie kogemusi. 

Kommentaare ei ole: