juuli 13, 2008

Võllahuumor "Tunne Eestit" teemal

Ausalt tahaks teada, missugune vend kunagi Eestis kohanimesid välja jagas. Tal oli ikka väga kick-ass huumorimeel.

Eile näiteks sõitsin Mäo risti kaudu Rakverre ja teele jäi silt: Loobu 24. No ise teate, kuhu rõhu panete eks. Meie naersime igatahes pisarateni. Vähemalt alati juhatavad sildid su sinna, kui eksid ära või tahad niisama alla anda.
Muide, seal on jõgi ka - neile, kes tõesti enam ei viitsi/jaksa/taha.

Veel eilseid avastusi:
Robin... seesama pisike Robin, kes mulle rinnuni oli, on mul üle pea kasvanud.

Sam on ka nii suur, aga ikka armas musi. Algul ol häbelik. Ei julgenud sõnagi öelda, aga kohe sirutas käe pehme kilpkonna poole, mida hoidsin. Aga pärast oli juba nii sõber. Tuli minu juurde, kui midagi muud kartis ja kalli tegi ja toppis mulle kommi suhu, mis enam endale ei mahtunud.

Pärast sain Svea ja Aivariga kokku. Hiljem ka Anni ja Kairiga ning nägin korraks üht Aimarit ja tema tüdrukut, kelle suhtes ka üks nali välja tuli, aga ok. Hoian saladust:)

Tükk aega mõtlesime, mida teha ja lõpuks otsustasime Võsule ujuma ja O kõrtsi tantsima põrutada. Alasti. Väga mõnus oli. Kuigi ves tundus ikka külm.

Eile oli ka selles mõttes naljakas päev, et puutusin kolm korda politseiga kokku. Kaks korda mõõdeti lihtsalt kiirust ja kaks korda hoidsin hinge kinni, sest spidomeeter näitas veidi rohkem kui pidanuks, aga teha polnud enam midagi. Õnneks nad ei pdanud vajalikuks mind karistada. Siis olin juba kindel, et kui on kaks, tuleb ja kolmas, ja öösel väiksel teel Võsult Rakvereni tegigi patrull lauskontrolli. Päris naljakas oli. Mina olin ainsana autos kaine ja kõik peale Aivari olid püksata. Autodokumendid aga old pagasnikus, mis tähendas, et Aivar pidi otsima minema, aga kuna tal läks väga kaua, siis politsei ootas, et ma leiaksin load üles, küsis vaid, et kas on minu auto ja käskis meil edasi sõita. Nad ei viitsinud mind isegi puhuma panna, kuigi algul tulid varustusega minu juurde. Ju neil oli ka naljakas autotäit püksata tüdrukuid näha. :)

Hommik tuli rahulikult. Sain välja magada ja torti ja muud head süüa. Rikkusin veidi rezhiimi, aga mis siis. Ainus, kellele see liiga teeb, olen mina ise.

Kommentaare ei ole: